kadinverkek.net

Rus SOSYAL Ağlarının Yuh Dedirten Fotoğrafları

Rus SOSYAL Ağlarının Yuh Dedirten Fotoğrafları

Rusların sosyal ağlarında paylaştıkları fotoğraf kareleri Ülkemiz insanına yuh çektirdiği kadar sosyal medya platformlarımız da da oldukça popüler olmuş durumda. İçeriğimiz de göreceğiniz fotoğraf karelerindeki enteresanlıkları başka bir ülke nezdinde görmeniz oldukça düşük bir ihtimal. İzlenme ve paylaşım rekorları kıran “Rus SOSYAL Ağlarının Yuh Dedirten Fotoğrafları” serimizin 24 Şubat 2017 Cuma tarihli olanına aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz.

Klasikleşmiş bir şekilde neredeyse her Amerikan filminde en az bir kere düşman ilan edilmelerinin de ezikliğini hiç bir zaman üzerlerinden atamamış olan Ruslar; Sosyal Medya sayfalarında oldukça komik ve ilginç hallerini tüm çıplaklıklarıyla paylaşmaktalar.

Tarih boyu sürekli güçlü devletlerin yanında yer almalarına rağmen, nasıl bir bahtsızlıktır bilinmez ama hiç bir zaman tek başına bir güç haline gelemeyen bu ülkenin insanının İnternette yer alan komik halleri görenleri fazlasıyla eğlendirip güldürüyor. Birde Katherina olmasaydı bugün bizim milletimiz gibi soykırımla bile suçlanmaları muhtemeldi ama  bunu da Katherinaya borçludurlar.

GÜLMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAFLARI AÇINIZ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ